Zakłady Mięsne "Netter"
biuro@netter.pl +48 731 91 22

Zakłady Mięsne Netter w Bielsku Podlaskim to znany producent wędlin, a zarazem jedna z największych i najnowocześniejszych firm w branży mięsnej regionu północno wschodniej Polski. Naszym przewodnim mottem jest hasło: Najlepsze wędliny na rodzinny stół. Wszelkie starania zakładu są podejmowane po to aby urzeczywistnić to zadanie.

Produkty firmy dostępne są w całym kraju, dzięki licznym hurtowniom, z którymi współpracujemy oraz sieci własnych sklepów firmowych. Najwięcej z nich znajduje się w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim oraz lubelskim. Tworzymy swoje produkty z myślą o zadowoleniu konsumentów, dbając o ich jakość, atrakcyjny wygląd i dobry smak. Przy tworzeniu wyrobów korzystamy z najnowszych technologii produkcyjnych i starannie dobranego surowca, który pochodzi od polskich rolników. Oferta zakładu obejmuje ponad 150 asortymentów na każdy gust i na każdą kieszeń - od smacznych i soczystych szynek i boczków po aromatyczne kiełbasy i mielonki oraz wyroby podrobowe - pyszne pasztetowe, salcesony i kaszanki. W ofercie znajdzie się też coś dla koneserów - smakoszy surowo dojrzewających.

Poświęcamy wielką uwagę stałej kontroli i poprawy jakości swych produktów, aby zadowolić naszych odbiorców oraz dla własnej satysfakcji. Firma NETTER stara się ciągle pozyskiwać nowych klientów. Uczestniczymy w targach organizowanych przez sieci hurtowni, organizujemy różnego rodzaju degustacje i promocje, zarówno dla hurtowni jak i klientów docelowych, czyli bezpośrednio kupujących nasze wyroby. Taki kierunek działania wytyczyliśmy sobie kilkanaście lat temi i on doskonale się sprawdza.

Zakłady Mięsne "NETTER" Jan Netter
ul. Brańska 116, 17-100 Bielsk Podlaski
tel. 85 731 91 22 fax 85 731 91 22
biuro@netter.pl
NIP 723-000-00-88
REGON 450101050